جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


رایزن کلید بازگشت AMD به دوران اوج است

کاربران معتقدند که AMD پس از عرضه‌ی پردازنده‌های رایزن به بازار و با تکیه بر معماری ذِن، قادر است دوباره به روزهای اوجش بازگردد.

 

AMD از ابتدای سال ۲۰۱۷ رونمایی و عرضه‌ی پردازنده‌های سری رایزن را آغاز کرده است. این کمپانی در جریان کامپیوتکس ۲۰۱۷ نیز اقدام به رونمایی از پردازنده‌‌ی ۱۶ هسته‌ای خود در کنار پردازنده‌های سرور اِپیک کرد که مبتنی بر معماری ذِن هستند. پس از دوران کم‌فروغی که از ابتدای دهه‌ی جاری میلادی برای AMD آغاز شد، این کمپانی تصمیم گرفت با تغییر معماری و توسعه‌ی معماری ذِن از پایه، نسل جدیدی از محصولاتش را راهی بازار کند که این مهم اتفاق افتاده است و شاهد رونمایی از محصولات جدید هستیم.

با توجه به اینکه AMD در کامپیوتکس ۲۰۱۷ یکی از کمپانی‌های خبرساز بود و بسیاری از کارشناسان بازگشت دوباره‌ی این کمپانی را به‌عنوان رقیبی برای اینتل نوید می‌دهند، از شما کاربران گرامی خواستیم نظر خود را در این خصوص با ما و دوستان خود به اشتراک بگذارید.

در نظرسنجی این هفته‌ی زومیت ۱۴۶۱ نفر شرکت کردند که ۷۸ درصد (۱۱۴۳ نفر) معتقدند AMD با پردازنده‌های رایزن دوباره به روزهای اوجش بازخواهد گشت. در مقابل، ۲۲ درصدی (۳۱۸ نفر) قرار دارند که اینتل را برنده بلامنازع بازار پردازنده‌ها می‌پندارند و حتی پردازنده‌های رایزن را برای موفقیت AMD کارساز نمی‌دانند.

 

منبع : زومیت

جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *