جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


با Bionic Boots با سرعت ۴۰ کیلومتر بر ساعت بدوید!

Bionic Boots کفش هایی الهام گرفته از پاهای شتر مرغ است ، این مدل نمونه که توسط Keahi Seymour طراحی شده دارای فنرهایی در پشت خود است که تقلیدی از ماهیچه های تاندون آشیل شتر مرغ بوده و برای کسی که آن را می پوشد نیروی لازمه جهت رسیدن به سرعت بیشتر را فراهم می کند ، البته خود شتر مرغ قابلیت دویدن تا سرعت ۷۰ کیلومتر بر ساعت را دارد.

 

Bionic Boots

 

این مخترع که از کودکی به ساختن گجت های این چنینی علاقه مند بوده ، سالهاست بر روی این پروژه ی خود کار می کند و تا به حال چندین مورد از آن را ساخته است .

در حال حاضر حداکثر سرعتی که می توان با این کفش ها دوید ۴۰ کیلومتر بر ساعت است که به اندازه ی خودرویی است که به آهستگی حرکت می کند و وی تا رسیدن به سرعت بالاتر دست از کار نخواهد کشید . البته کفش های مشابهی هم که از مدل پاهای کانگرو الهام گرفته اند هم در حال حاضر حدود ۲۶۵ دلار قیمت دارند اما بیشتر قابلیت پریدن را فراهم می کنند . در ابتدا گجت های این چنینی بیشتر برای کمک به ورزشکارانی که آسیب دیده بودند و نیاز داشتند تا با ورزش و کمک گرفتن از این ابزار دوباره قادر به فعالیت باشند استفاده می شد اما امروزه دیگر برای استفاده اکثر افراد در دسترس هستند.

منبع : sciencedump

  • امتیاز شما به این مقاله ؟
  • جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *