جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


بازنشستگی لینوکس ۴.۶

در نسخه 4.6.7 سیستم عامل لینوکس که هم‌اکنون ارایه شده، 63 فایل تغییر کرده و نسخه جدید آن در اختیار کاربران قرار گرفته است.
بازنشستگی لینوکس ۴.۶
اگر شما یک نسخه از لینوکس در سری ۴.۶ این سیستم عامل را مورد استفاده قرار می دهید، شرکت سازنده اعلام کرده که بهتر است هرچه سریع‌تر آن را به‌روز کنید.


«گرِگ کروآ-هارتمن» توسعه‌دهنده این سیستم عامل اعلام کرد Linux 4.6.7 برای دانلود رایگان روی اینترنت قرار گرفته است و کاربران باید بدانند این آخرین به‌روزرسانی در سری ۴.۶ سیستم عامل لینوکس محسوب می‌شود.

لازم به ذکر است کاربران جهانی از هفته آینده می‌توانند سیستم عامل Linux 4.7.1 را نیز به صورت رایگان در اختیار بگیرند.

هارتمن با اعلام خبر مذکور روی وبلاگ رسمی مخصوص لینوکس توضیح داد:‌ «این آخرین به‌روزرسانی لینوکس در هسته مرکزی ۴.۶ محسوب می‌شود. لطفا این هشدار را کاملا جدی بگیرید که در اولین فرصت نسخه ۴.۷.۱ را دانلود کنید.»

بازنشستگی لینوکس ۴.۶-2

در نسخه ۴.۶.۷ سیستم عامل لینوکس که هم‌اکنون ارائه شده، ۶۳ فایل تغییر کرده و نسخه جدید آن در اختیار کاربران قرار گرفته است. همچنین کاربران در این نسخه ۶۱۸ قابلیت جدید و ۲۷۱ امکان حذف شده را پیش‌ روی خود خواهند دید.

در آخرین نسخه از سری لینوکس ۴.۶ شرکت توسعه‌دهنده سعی کرده است اصلاحات اساسی سخت‌افزاری و نرم‌‌افزاری را در اختیار کاربران خود بگذارد. با این وجود به تمام کاربران سازمانی توصیه شده است که به جای در اختیار گرفتن این نسخه به‌روز شده، Linux ۴.۷.۱ را نصب کنند.

منبع ایتنا

  • امتیاز شما به این مقاله ؟
  • جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *