جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


اینترنت پرسرعت TD-LTE مبین نت

شرکت ارتباطات مبین‌نت همان‌طور که پیش از شروع نمایشگاه تلکام وعده کرده بود؛ سرویس اینترنت پرسرعت پیشرفته TD-LTE را در روز اول این نمایشگاه رونمایی کرد.

اینترنت پرسرعت TD-LTE مبین نت


سرویس اینترنت TD-LTE مبین‌نت با سرعت ۸۵۰ مگابیت برثانیه به کاربرانی که مودم مخصوص این فناوری را خریداری کرده باشند اجازه می‌دهد از یک اینترنت پرسرعت ۴۰۰ مگابیتی بهره ببرند. مبین‌نت می‌گوید این سرویس در نمایشگاه تلکام به صورت آزمایشی به اجرا درآمده و از آذرماه امسال به طور عمومی در اختیار علاقه‌مندان و مشترکان خواهد بود

این سرویس ابتدا در سه شهر تهران، کرج و کیش راه‌اندازی خواهد شد و سپس طی سه ماه، حدود ۱۰ شهر دیگر نیز در فهرست پوشش سرویس TD-LTE مبین‌نت قرار خواهند گرفت. گفتنی است تعداد این شهرها قرار است ظرف ۱۷ ماه به همان ۱۲۳ شهری برسد که این شرکت هم اکنون در آنها سرویس وایمکس ارائه می‌کند.

پوشش منطقه‌ای سرویس TD-LTE نسبت به وایمکس ۳۰ درصد بیشتر است. البته مبین‌نت می‌گوید از ابتدای عرضه این سرویس چنین پوششی فراهم نمی‌شود بلکه به تدریج و با افزایش ۵۰ درصدی سایت‌های ارایه‌دهنده TD-LTE کم‌کم به میزان افزایش پوشش‌دهی ۱۵ الی ۳۰ درصدی در مقایسه با وایمکس این شرکت می‌رسیم. مشترکانی که مشکل پوشش‌دهی وایکمس را دارند می‌توانند با این سرویس از یک اینترنت با کیفیت و پرسرعت استفاده کنند.

منبع شبکه

جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *