جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


اینترنت هدیه در ازای سرشماری اینترنتی

در حالی که رئیس مرکز آمار اخیرا اعلام کرده علاوه‌بر هزار جایزه نقدی یک میلیون تومانی برای ثبت‌نام اینترنتی سرشماری نفوس و مسکن ۹۵ یک گیگ اینترنت هدیه به ثبت‌نام‌کنندگان ارائه می‌شود، پیگیری خبرنگاران از بلاتکلیفی این وعده حکایت دارد.

اینترنت هدیه در ازای سرشماری اینترنتی
در حالی که پیش‌تر اعلام شده بود هزار جایزه یک میلیون تومانی به قید قرعه برای ثبت‌نام‌کنندگان اینترنتی در سرشماری نفوس و مسکن ۹۵ پیش‌بینی شده، اخیراً رئیس مرکز آمار ایران در جریان اطلاع‌رسانی درباره رفع اختلال سایت سرشماری از هدیه جدیدی خبر داده است.

رئیس مرکز آمار گفته با هماهنگی اپراتورها مقرر شده در ازای ثبت‌نام اینترنتی سرشماری نفوس و مسکن ۹۵ یک گیگابایت اینترنت هدیه به ثبت‌نام‌کنندگان داده شود؛ این در حالی است که پیگیری خبرنگاران از اپراتورهای ارائه‌دهنده اینترنت از بی‌اطلاعی آن‌ها در این باره شکایت دارد. آن‌ها اعلام می‌کنند که در جریان چنین موضوعی نیستند و برای نخستین‌بار این جریان را از خبر مرکز آمار متوجه شدند.

همچنین در پیگیری خبرنگاران از سازمان تنظیم مقررات در ارتباطات رادیویی این سازمان اعلام کرد: این موضوع در حد پیشنهاد ارائه شد اما هنوز به قطعیت نرسیده است و بنابراین هنوز دستوری در این‌باره برای اپراتورها وجود ندارد.

بنابر نظر این سازمان تصمیم نهایی اطلاع‌رسانی و به اپراتورها نیز اعلام می‌شود.

منبع فارس

جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *