جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


گوگل : ایرفون‌هایی به‌همراه گوشی‌های پیکسل ۲ و پیکسل ۲ XL

چند سال قبل تقریبا به‌صورت تضمین شده با خرید هر تلفن‌ همراه، یک جفت ایرفون نیز به همراه آن دریافت می‌کردید. مهم نیست که بیشتر آن‌ها ارزان‌قیمت و قدیمی بودند. احتمالا هنوز برای کسانی‌که چندان در مورد کیفیت صدا حساس نیستند و بیش‌تر به سهولت استفاده توجه می‌کنند، این ایرفون‌ها هدیه خوش‌آمدگویی مناسبی به‌شمار می‌آید.

 

گوگل : ایرفون‌هایی به‌همراه گوشی‌های پیکسل ۲ و پیکسل ۲ XL

در این میان گوگل تا به حال همراه با اسمارت‌فون‌های خود هدفون‌هایی را ارائه نکرده و گوشی‌های پیکسل 2 و پیکسل 2 XL نیز از این قاعده مستثنی نیستند. اما به‌نظر می‌رسد در یک مقطع زمانی، گوگل دقیقا همین موضوع را مدنظر قرار داده بوده است. در توییتی از لوکاس اورت که یک توسعه‌دهنده عضو تیم Android Police است، به‌نظر می‌رسد وی یک گوشی پیکسل 2 را در حالی از اپراتور ورایزن دریافت کرده که در داخل بسته آن، قسمتی که ظاهرا مخصوص هدفون‌هایی به سبک ایرباد بوده، تعبیه شده است.

همچنین در داخل جعبه بروشوری وجود دارد که عرضه یک آداپتور USB-C و یک جفت هدفون را به همراه گوشی پیکسل 2 تایید می‌کند. گوگل تایید کرده که این بسته‌بندی واقعی بوده و این موضوع به عنوان طرحی اولیه مطرح بوده است. این بدین معناست که در یک مقطع زمانی، کمپانی با جدیت در اندیشه عرضه هدفون‌هایی به همراه گوشی بوده، اما در نهایت از آن صرف‌نظر کرده است.

مطمئن نیستیم که چه عاملی موجب تغییر ذهنیت این کمپانی شده، اما صرف‌نظر از این مسئله، اگر به یک جفت هدفون در کنار گوشی پیکسل 2 یا پیکسل 2 XL جدیدتان نیاز دارید، احتمالا پیکسل‌باد (Pixel Buds) انتخاب ارزشمندی خواهد بود.

منبع : آی تی رسان

  • امتیاز شما به این مقاله ؟
  • جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *