جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


اپلیکیشن نمایشگاه کتاب برای اندروید

از آنجاییکه تعداد ناشرانی که در این رویداد فرهنگی شرکت می‌کنند کم نبوده و پیدا کردن ناشر و عناوین کتاب‌های موردنظر زمان زیادی می‌گیرد  این اپلیکیشن تا حد زیادی می‌تواند در این زمینه به کاربران موبایل هوشمند کمک کند.

اپلیکیشن نمایشگاه کتاب برای اندرویدی‌ها

 

امکان استفاده از این برنامه کاربردی پس از ثبت نام و وارد کردن اطلاعاتی همچون آدرس ایمیل، نام، نام خانوادگی و رمز عبور انجام می‌شود؛ کاربر در این اپلیکیشن پس از ثبت نام با صفحه آیکون‌های مربوط به ناشران در رده بندی‌های دانشگاهی، عمومی، کودک و نوجوان، آموزشی و بین‌المللی و نیز نقشه نمایشگاه به صورت سه بعدی روبرو می‌شوند که این نقشه قابلیت بزرگنمایی نیز دارد و کاربر می‌تواند موقعیت غرفه‌ها، درب‌های ورودی، پارکینگ، سرویس‌های بهداشتی، دفتر پست، نمازخانه، استراحتگاه، کمیته روابط عمومی و ایستگاه‌های مترو را ببینید. همچنین نام خیابان‌های اطراف نمایشگاه نیز در نقشه مشخص شده است.

در پنج دسته‌بندی ناشران نیز با لمس هر یک از آیکون‌ها،  لیست ناشران و آدرس غرفه اعلام می‌شود و در منتهی الیه سمت چپ نام هر ناشر آیکنی شبیه به نقشه وجود دارد که وقتی آن را لمس کنید موقعیت ناشر مربوطه روی نقشه به شما نشان داده خواهد شد.

نمایش لیست ناشران در این اپلیکیشن هوشمند است به این معنا که در ابتدا نام 5 یا 6 ناشر به کاربر نشان داده می‌شود و در صورتیکه با حرکت طولی انگشت روی صفحه نمایشگر به پایین لیست برود ناشران بیشتری بارگذاری و نمایش داده خواهد شد.

در همین حال چنانچه کاربر در صورتیکه انگشت خود را روی نام هر کدام از ناشران بگذارد شاهد لیستی از کتاب‌هایی خواهد بود که توسط آن ناشر منتشر شده و در نمایشگاه موجود است.

امکان دریافت و جستجو نام کتاب، نام ناشر، سال انتشار، نام نویسنده، آدرس غرفه و قیمت کتاب نیز از دیگر ویژگی‌های این اپلیکیشن است.

امکان دانلود این اپلیکیشن از اینجا فراهم است.

منبع:تسنیم

  • امتیاز شما به این مقاله ؟
  • جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *