جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


افزایش تعرفه تلفن ثابت

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: به نظر می‌رسد هزینه ۳۰ ریال برای هر دقیقه مکالمه و پرداخت ۵۰۰ هزار ریال برای خرید یک خط تلفن در شرایط کنونی کم است و باید درباره آن بازنگری شود.

افزایش تعرفه تلفن ثابت
محمود واعظی در حاشیه دیدار با رئیس اتاق صنعت استانبول ترکیه در محل وزارت ارتباطات در جمع خبرنگاران افزود: تعرفه‌های تعیین شده برای تلفن ثابت در سال‌های پیش موقتی بود و اکنون دنبال تغییر این تعرفه‌ها هستیم تا مخابرات نیز بتواند گام‌های توسعه‌ای خود را بهتر بردارد.


به گفته وی، شرکت مخابرات در چند ماه گذشته سرمایه‌گذاری‌های خوب و مناسبی را در بخش مخابراتی انجام داده است.

واعظی گفت: پس از تعیین اعضای هیات مدیره مخابرات و برگزاری نشست‌هایی در سازمان تنظیم مقررات امید است در یک ماه آینده تعرفه‌های تازه برای تلفن ثابت اعلام شود.

وی به نشست‌های متعدد با سهامداران شرکت مخابرات درباره تعیین اعضای هیات مدیره این شرکت اشاره کرد و گفت: هدف اصلی این نشست‌ها پایان دادن به مشکل‌های موجود و تعیین سیاست‌های بازنگری در تعرفه‌ها بود.
واعظی افزود: شرکت مخابرات در سیاستگذاری‌های تازه یک شرکت توسعه‌ای محسوب می‌شود و پیش از تعیین هیات مدیره جدید، نقشه راهی برای این شرکت تدوین شده است تا اعضا بتوانند بدون هیچ مشکلی شرایط تازه‌ای را در این شرکت ایجاد کنند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به تعیین اعضای جدید هیات مدیره شرکت مخابرات در هفته گذشته اشاره کرد و گفت: پنجشنبه گذشته نشستی با اعضای هیات مدیره جدید و سهامداران شرکت مخابرات برگزار و سیاست‌ها و نقشه راه این شرکت به آنان ابلاغ شد.
وی افزود: امید است در مجموع با توجه به تجربه‌های گسترده و قابل توجه هیات مدیره جدید شرکت مخابرات، مسائل این شرکت به سرعت حل شود.

گفتنی است وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات چهارشنبه گذشته با صدور احکام جداگانه نمایندگان سهام دولت و سهام عدالت را در هیات مدیره شرکت مخابرات ایران تعیین کرد.

منبع ایتنا

  • امتیاز شما به این مقاله ؟
  • جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *