جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


اظهارنامه مالیاتی 1393

معاون سازمان امور مالیاتی کشور با اشاره به دریافت الکترونیک اظهارنامه مالیاتی از مودیان، گفت: مودیان همچنین می توانند نخستین بار مالیات خود را از طریق سامانه پرداخت و تقسیط کنند.

اظهارنامه مالیاتی 1393

 ‌حسین وکیلی با بیان اینکه تلاش سازمان امور مالیاتی آسان سازی شرایط برای مردم و کاهش مراجعه حضوری است، گفت: امکان ارائه اظهارنامه به صورت الکترونیکی قبلا فراهم شده بود اما مودیان مجبور بودند برای پرداخت به ادارات مراجعه کنند که با توسعه سامانه الکترونیکی، مراجعه حضوری به حداقل و صفر رسیده است.
معاون سازمان امور مالیاتی کشور از همکاری و جلسات مشترک سازمان امور مالیاتی با اصناف خبر داد و گفت: یکی از موضوع ها، مالیات سال ۹۳ اصناف است که پس از نهایی شدن در جلسات مشترک اعلام خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه با طراحی نرم افزاری برای اصناف نیز امکان دریافت اظهارنامه مالیاتی بر روی سایت فراهم شده است، افزود: برای مالیات سال ۹۴ نیز جلسات مشترک با اصناف آغاز شده است.
وکیلی، استفاده از صندوق های فروش و اظهارنامه را دو موضوع مهم مرتبط با اصناف بیان کرد و گفت: از صنوف انتظار داریم به تکالیفی که در قانون برای آنها مشخص شده است، عمل کنند که یکی از این تکالیف استفاده از صندوق های فروش است.

منبع:آی تی آنالیز

  • امتیاز شما به این مقاله ؟
  • جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *