جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


اطلاعات جدید از گلکسی نوت ۸ منتشر شد

دو گوشی گلکسی S8 و گلکسی S8 پلاس تا چند روز دیگر راهی بازار می‌شوند و پیش بینی می‌شود که سامسونگ تعداد زیادی از این گوشی‌ها را هم بفروشد. البته اصلا جای تعجب نیست که سامسونگ روی مدل‌های دیگر هم کار می‌کند. دیروز مشخص شد که این شرکت کار ساخت گلکسی S9 را شروع کرده و امروز هم اطلاعات جدیدتری از گوشی گلکسی نوت ۸ به بیرون درز کرده است. سامسونگ قبلا گفته بود که باز هم به تولید گوشی‌های سری نوت ادامه می‌دهد و قرار نیست تولید این گوشی‌ها را پس از اتفاقاتی که برای نوت ۷ افتاد، متوقف کند.

 دو گوشی گلکسی S8 و گلکسی S8 پلاس تا چند روز دیگر راهی بازار می‌شوند و پیش بینی می‌شود که سامسونگ تعداد زیادی از این گوشی‌ها را هم بفروشد. البته اصلا جای تعجب نیست که سامسونگ روی مدل‌های دیگر هم کار می‌کند. دیروز مشخص شد که این شرکت کار ساخت گلکسی S9 را شروع کرده و امروز هم اطلاعات جدیدتری از گوشی گلکسی نوت ۸ به بیرون درز کرده است. سامسونگ قبلا گفته بود که باز هم به تولید گوشی‌های سری نوت ادامه می‌دهد و قرار نیست تولید این گوشی‌ها را پس از اتفاقاتی که برای نوت ۷ افتاد، متوقف کند. در اطلاعات جدیدی که از این گوشی به بیرون درز کرده، مشخص شده که گلکسی نوت ۸ با شماره نرم افزاری زیر در حال ساخت است: N950FXXU0AQC6/ N950FOXM0AQC6/ N950FXXU0AQC6 هنوز زمان زیادی تا معرفی رسمی گلکسی نوت ۸ باقی‌مانده، اما این موضوع دلیل نمی‌شود که اطلاعات این گوشی به بیرون درز نکند. انتظار می‌رود که این تلفن همراه هوشمند دوربین دوتایی داشته باشد و سنسور تشخیص اثر انگشت آن هم به زیر صفحه نمایش منتقل شود.

در اطلاعات جدیدی که از این گوشی به بیرون درز کرده، مشخص شده که گلکسی نوت ۸ با شماره نرم افزاری زیر در حال ساخت است:

N950FXXU0AQC6/ N950FOXM0AQC6/ N950FXXU0AQC6

هنوز زمان زیادی تا معرفی رسمی گلکسی نوت ۸ باقی‌مانده، اما این موضوع دلیل نمی‌شود که اطلاعات این گوشی به بیرون درز نکند. انتظار می‌رود که این تلفن همراه هوشمند دوربین دوتایی داشته باشد و سنسور تشخیص اثر انگشت آن هم به زیر صفحه نمایش منتقل شود.

منبع : دیجی کالا

 • امتیاز شما به این مقاله ؟
  خیلی بدبدمعمولیخوبخیلی خوب (لطفا رای بدید)
 • جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *