جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


اسپیکر هوشمند اپل احتمالاً وارد خط تولید شده است

یکی از جدیدترین محصولات بازار تکنولوژی، اسپیکر هوشمند است که نخستین نمونه از آن را آمازون در سال 2014 و تحت عنوان «Echo» به مشتریان عرضه کرد. این ابزار که از هوش مصنوعی دستیار صوتی «الکسا» برخوردار است، موفق شد با استفاده از خلاء موجود، 70.6 درصد سهم بازار را به خود اختصاص دهد.

همانطور که قبلاً در دیجیاتو خواندید، حالا اپل نیز قصد ورود به این حوزه را دارد و چند روز مانده به کنفرانس WWDC، شایعاتی مبنی بر شروع تولید اسپیکر هوشمند این شرکت به گوش می رسد.

اسپیکر هوشمند اپل با کیفیت صدای عالی تولید خواهد شد
بر اساس شایعات موجود، محصول جدید کمپانی ساکن کوپرتینو با تاکید ویژه ای بر کیفیت صدا طراحی شده و احتمالاً از صدای فراگیر مجازی و آکوستیک بهتر نسبت به رقبا بهره می برد. اگر چنین چیزی حقیقت داشته باشد، اسپیکر هوشمند اپل علاوه بر سیری و «HomeKit» (پلتفرم اپل برای کنترل لوازم خانگی)، ارتباط ویژه ای نیز با سرویس «Apple Music» خواهد داشت.

طبق همین اخبار، کمپانی مورد بحث قصد دارد با استفاده از سنسورهای حساس به صدا در محصول خود، وضعیت صوتی محیط را پایش کرده و خروجی اسپیکر را بر اساس آن تنظیم نماید.

نطق اصلی اپل در کنفرانس WWDC دوشنبه هفته آینده برگزار خواهد شد که شرکت مذکور احتمالاً در آن زمان، اطلاعات بیشتری پیرامون اسپیکر هوشمند خود منتشر می کند. پیشنهاد می کنیم پوشش ویژه دیجیاتو از این مراسم را از دست ندهید.

منبع : دیجیاتو

جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *