جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


اسنپ چت برای گجت پوشیدنی

اسنپ چت ( Snapchat ) نام اپلیکیشن پیام رسانی است که توانسته روزانه بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر فعال داشته باشد. کمپانی سازنده این اپلیکیشن با همین نام دو سال قبل یک شرکت سازنده عینک‌های هوشمند را خریداری کرد. حالا نیز آگهی‌های استخدامی را در زمینه‌های مختلف مربوط به تکنولوژی سه بعدی و کامپیوتر منتشر کرده است. تمامی این سرنخ‌ها می‌توانند خبر از آن بدهند که این کمپانی به زودی یک گجت پوشیدنی را عرضه خواهد کرد.

 

snap chat baraye gadget pooshidani

با توجه به درخواست نیرو کار از سوی اسنپ چت، این امکان وجود دارد که آنها به دنبال تولید یک عینگ هوشمند و یا یک گجت پوشیدنی متفاوت هستند.  این کمپانی به تازگی نزدیک به ۱۰ نفر را در ارتباط با فناوری‌های پوشیدنی استخدام کرده است. یکی از کارآفرینان واقعیت مجازی می‌گوید که اسنپ چت می‌داند که یک اپلیکیشن پیام رسان، چرخه‌ی حیات محدودی دارد و علاوه بر آن کسب و کار آن نیز محدود خواهد بود. به همین جهت با اختصاص دادن بودجه ۱۶ میلیارد دلاری قصد دارد تا سرمایه گذاری عظیمی را در بخش تکنولوژی‌های پوشیدنی انجام دهد.

در حال حاضر اپلیکیشن اسنپ چت بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر روزانه دارد که اکثر آنها نیز در رنج سنی کمی به سر می‌برند. به همین جهت می‌توان حدس زد که تعداد زیادی از آنها دوست دارند که از گجت‌های پوشیدنی اپلیکیشن مورد استفاده خود نیز بهره ببرند. این درحالیست که به صورت علنی اسنپ چت به دنبال استخدام افرادی نخبه در زمینه فناوری‌های پوشیدنی است و بر اساس شواهد درخواست‌های استخدام آن نیز مربوط به بخش سخت افزاری خواهند بود و نه نرم افزاری.

در یکی از این آگهی‌ها آمده است که اسنپ چت به دنبال یک مهندس کامپیوتر با چشم انداز سه بعدی است و در یکی دیگر از آنها نیز آمده که این کمپانی به دنبال یک طراح نمونه‌های اولیه موبایل جهت ارائه ایده‌های جدید سطح دو سیستم عامل اندروید و آی او اس است.

دو سال قبل بود ک اسنپ چپ کمپانی Vergence Labs را خریداری کرد تا نشان دهد که به فناوری گجت‌های پوشیدنی خصوصاً عینک‌های هوشمند علاقه مند است. در حال حاضر نیز هنوز هم ۵ کارمند این شرکت در اسنپ چت مشغول به کار هستند که از این تعداد یک نفر سازنده و دو نفر دیگر نیز طراح هستند.

با کنار هم گذاشتن این سرنخ‌ها می‌توان حدس زد که به زودی اسنپ چت با ارائه عینک‌های هوشمند خود می‌تواند به کمپانی خودش ارزش دو چندانی ببخشد.

 

منبع : phonearena

  • امتیاز شما به این مقاله ؟
  • جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *