جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


استارتاپ بازار بزرگ تهران در راهست

بازار بزرگ تهران با امکان ورود به هر سرا و تیمچه و با طیف وسیعی از عرضه‌کنندگان انواع کالا با مدلی فناورانه توسط یک استارتاپ، مجازی شد؛ در این بازار مجازی امکان اجاره فروشگاه نیز وجود دارد.

استارتاپ بازار بزرگ تهران در راهست
نخستین بازار آنلاین کشور امکان فعالیت در فضای مجازی را برای صاحبان کسب و کارهای مختلف فراهم می‌کند.

استارتاپ کالاگرد، مدل فناورانه بازارهای بزرگی همچون بازار تهران است که امکان ورود به هر سرا و تیمچه‌ای را با طیف وسیعی از عرضه‌کنندگان کالا ممکن می‌کند و در واقع نوعی بانک اطلاعاتی کالا و قیمت محسوب می‌شود که با هدف تسریع و تسهیل فرایند انتخاب و خرید کالاهای گوناگون بازار به صورت آنلاین پیاده‎سازی شده است.

این بانک اطلاعاتی حاوی بیش از ۲۰۰ هزار قلم کالا با جداول اطلاعات کامل است و تمامی صاحبان کسب و کار بدون محدودیت، با فضایی که در اختیارشان قرار می‎گیرد، می‎توانند ضمن معرفی محصول، آن را به فروش برسانند؛ از طرفی مصرف‏ کننده نیز می‎تواند از طریق این سایت به صاحبان کسب و کار وصل شود و با مقایسه کالاها و قیمت آنها، آنچه می‎خواهد را به راحتی خریداری کند.

در این فضای آنلاین، صاحبان کسب و کار نیز می‌توانند صاحب فروشگاه شوند و با اجاره فضایی در بازار آنلاین، محصولات خود را به صورت آنلاین بفروش برسانند.

تحلیل بازار برای توسعه کسب و کار و جلوگیری از سفرهای درون شهری و خرید کالا از طریق رایانه یا موبایل بدون صرف زمان و طی مسافت‌های طولانی از جمله ویژگی‌های این بازار آنلاین است.

منبع:مهر

  • امتیاز شما به این مقاله ؟
  • جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *