جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


آمار کاربران ویندوز 10

مایکروسافت یک قدم دیگر به هدف 1 میلیاردی خود نزدیک شد و حالا ویندوز 10، آخرین دستاورد نرم افزاری بزرگ این شرکت روی بیش از 300 میلیون دستگاه از جمله پی سی، لپ تاپ، موبایل، تبلت و اکس باکس وان نصب شده است.

آمار کاربران ویندوز 10

مایکروسافت چند هفته پیش در ماه مارس میلادی و طی کنفرانس سالانه بیلد خود اعلام کرده بود که تعداد کاربران به 270 میلیون نفر رسیده و طی این مدت کوتاه، حالا 30 میلیون به جمعیت کاربران ویندوز 10 اضافه شده است.

این اعداد و ارقام نشان می دهد که مردم روی ریتم ثابتی در حال ارتقا دستگاه های خود به جدیدترین سیستم عامل مایکروسافت هستند. کمپانی ساکن ردموند، تحت مدیریت ساتیا نادلا هدف دارد تا طی دو سال آینده به 1 میلیارد کاربر در سراسر جهان دست یابد.

هنوز سال اول به اتمام نرسیده و آن ها تقریبا یک سوم مسیر را طی کرده اند، بنابراین بعید نیست که این هدف کاملا دست یافتنی باشد.

طبق آمار، سرعت دریافت ویندوز 10 به نسبت ویندوز 7 یا ویندوز 8 بسیار سریع تر بوده، اما باید در نظر گرفت که ویندوز 10 آپگرید رایگانی داشته که بسیاری از مردم را مشتاق به تعویض ویندوز کرده است.

در تاریخ 8 مرداد، ویندوز 10 یک ساله می شود و با ارائه آپدیتی بزرگ، بسیاری از ویژگی های مهم دچار تغییر شده و بسیاری ویژگی های جدید به سیستم عامل اضافه خواهد شد.

منبع دیجیاتو

  • امتیاز شما به این مقاله ؟
  • جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *