جهت ورود به تالار گفتمان سایت کلیک کنید


آمادگی مرکز خدمات سازمانی HP برای حرکت با حداکثر سرعت

مرکز توسعه خدمات سازمانی اچ‌پی موسوم به Hewlett Packard Enterprise (HPE) پس از چند ماه اعمال تغییرات سازمانی هم‌اکنون آمادگی خود را برای حرکت به جلو با استراتژی‌های جهانی اعلام کرده است. «مِگ ویتمن» مدیرعامل شرکت که هم‌اکنون در کشور سنگاپور به سر می‌برد تا دفتر جدید اچ‌پی و یک مرکز شتابدهنده را بری استارت‌آپ‌های محلی راه‌اندازی کند به این مسئله اشاره کرد.

به گزارش وب‌سایت Zdnet، این شرکت بزرگ روز گذشته مرکز رسمی خود برای منطقه آسیا-پسیفیک و ژاپن را در کشور سنگاپور افتتاح کرد و تمام قابلیت‌های خود از جمله بخش تحقیق و توسعه، تامین خدمات و تدارکات، بازاریابی، و مرکز نوآوری خود را به این دفتر انتقال داد. این مرکز جدید همچنین گروه‌هایی که به تازگی از شرکت HP Inc و DXC Technology جدا شده‌اند را هم تحت پوشش قرار داده است.

این تغییرات سازمانی عوارضی را هم برای این شرکت دنبال داشته است که بر اساس گزارش‌های موجود گفته می‌شود در فصل نخست سال جاری میلادی همین تغییرات باعث شد اچ‌پی در بخش محصولات و خدمات اصلی خود بیشترین کاهش درآمد را تجربه کند.

درآمد بخش خدمات شبکه‌ای اچ‌پی در این دوره زمانی نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش ۳۳ درصدی را تجربه کرد و در مقابل شرکت اچ‌پی از فروش سرورهای خود با کاهش ۱۲ درصدی درآمدها مواجه شد. همچنین درآمد بخش خدمات حافظه‌ای اچ‌پی هم ۱۳ درصد کاهش یافت.

درآمد گروه خدمات سازمانی اچ‌پی در این فصل با کاهش ۱۲ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل در مجموع ۶.۳ میلیارد دلار محاسبه شد و مرکز خدمات فناوری شرکت هم کاهش ۲ درصدی درآمدها را پیش‌رو دید.

منبع : همکاران سیستم

جهت تبادل گفتگو و حل مشکلات در باره این موضوع , کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *